Şamdan Kiralama

Image

Davet ve düğün organizasyonlarınızda vaz geçilmez ekipmanlardan biri olan şamdan çeşitlerimizle sektörde kalite ve ekonomik fiyat avantajları sunuyoruz. Şamdan çeşitlerimizde geniş ürün çeşidi ve modellerimizde, kalite ve şık tasarımları uygun fiyat politikalarıyla sağlıyoruz.

Tek kollu şamdanlar, iki kollu şamdanlar, üç kollu şamdanlar, dört kollu şamdanlar beş kollu şamdanlar, özel üretim şamdanlar, pleksi şamdanlar, şamdan mumluklar ve abajur şamdanlarda sektörün en geniş ürün çeşidine sahibiz.

Uzun yıllara dayanan şamdan üretimimizde, her yıl beklentileri karşılayan kalite ve şıklıkta tasarımlarla sektöre hizmet üretiyoruz. Şamdan kiralama servislerimiz, kurlum ve organizasyon sonrası depolarımıza sevkiyatlarında risk oluşmayacak profesyonel hizmetler üretiyoruz.

Tüm düğün ve davet ekipmanlarını birbirinden şık ve kaliteli tasarımları ve onlarca farklı modelleriyle tek depodan karşılama avantajları sunuyoruz.

Şamdan kiralama servislerimizde sağladığımız avantajlar hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.