Caprice Davet Ekipmanları ve Çiçekçilik,  yüksek kalite standartlarında üretmiş olduğu, Şamdan Çeşitleri, Davet Masaları, Supla Çeşitleri, Davet Vazoları, Gelin Yolları, Mumluk Çeşitleri ve tüm davet ekipmanlarında, farklı tasarım alternatifleriyle, Davet Ekipmanları Kiralama hizmetide üretmektedir.

Uzun yıllara dayanan davet ekipmanı üretim tecrübemiz ve kalite politikalarımızla, sektörde hizmet üreten, organizasyon firmaları ve kurumsal firma beklentilerini üst düzeyde karşılayan profesyonel servisler üretiyoruz. Tercih edilmemizin en büyük faktörlerinden biride, her yıl güncellenen tasarımlarla, her organizasyonun kapasitesini karşılayacak ürün çeşidi ve stok yeterliliğimizde sayılabilir.

Davet Ekipmanları Kiralama servislerimizde, ürünlerin, organizasyon mekânına transferini sağlayan profesyonel sevkiyat çözümlerimizle birlikte, kurulum ve kurulum sonrası dekorasyon ürünlerinin toplanması hizmetlerini de üretiyoruz.

Tek siparişle, tüm dekorasyon ürünlerini, çeşit ve tasarım alternatifleriyle aynı depodan tedarik avantajı sunuyoruz. Organizasyonlarınıza, zamanından önce, sevkiyat ve kurulum avantajlarının yanında, aksaklıklara karşı, yedek ürün stoklarıyla da, oluşabilecek acil durumlar için sıfır risk protokolleriyle çalışıyoruz.

Üretici firma kimliğimiz, geniş ürün yelpazemiz ve yüksek stok avantajlarımızla, Davet Ekipmanları Kiralama servislerimizde, daha ekonomik çözümler sunuyoruz. Çalıştığımız firmalarla iş ortaklığı modelini geliştirip, kiralama, sevkiyat ve kurulum operasyonlarımızda sıfır risk protokolleriyle profesyonel servisler üretmeye devam ediyoruz.

Davet Ekipmanları Kiralama servislerimiz ve sunduğumuz avantajlar hakkında daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.

 

Davet Ekipmanları Kiralama