Davet Ekipmanı Kiralama

Image

Davet ekipmanları, her yıl müşteri beklentilerindeki değişimlerle daha farklı tasarım ihtiyacı duyan ve sürekli yenilik isteyen dinamik bir yapı ister. Ürün çeşidinin fazlalığı, her ürüne ait farklı tasarımları tek bir depoda, Davet Ekipmanı Kiralama servislerimizle karşılamadan, her yıl yeni ürünlerle desteklemek, büyük maliyetler doğurur. Organizasyon ve Event konusunda hizmet üreten tüm firmalar, artan rekabet ortamında, ürün tedarik maliyetlerinin artmasıyla da, kar marjlarında büyük kayıplar yaşarlar.

Bu noktada organizasyon firmaları için, tüm davet ekipmanlarını tek depodan, tüm alternatifleriyle birlikte tedarik edebilecekleri üretici firmalara yâda davet ekipmanı toptan satış ve kiralama servisi sunan firmalara ihtiyaç duyulur.

Uzun yıllara dayanan, üretim tecrübemizin yanında, Davet Ekipmanı Kiralama servislerimizle, davet mekânlarında, davet ekipmanlarının doğru dekorasyon fikirleriyle kurulumu ve organizasyon sonrası toplanması işlemlerini profesyonel olarak üretiyoruz. Onlarca davet ekipmanını tek depodan tüm tasarım alternatifleriyle birlikte sunma avantajına sahibiz.

Davet Ekipmanı Kiralama servislerimizle profesyonel hizmetler üretirken, sevkiyat, kurulum ve davet sonrası ürünlerin toplanarak depolarımıza taşınma işlemlerinin tamamını sunuyoruz. Organizasyon firmaları için büyük maliyet avantajı sunarak, tercih edilen firma kimliğimizle profesyonel hizmetler üretmeye devam ediyoruz.

Caprice Organizayon, Davet Ekipmanı Kiralama servisleri hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.