Caprice Davet Ekipmanları ve Çiçekçilik, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesiyle, düğün ve davet ekipmanları üretimi, satış ve kiralama hizmetlerinde, tercih edilen marka kimliğine sahiptir. Üretmiş olduğu tüm ürünler, uluslararası standartlarda kalite özelliklerine sahiptir. Düğün ve davet ekipmanlarında, gerek yurt içi, gerek yurtdışı müşterilerimizle, uzun vadeli çözüm ortaklığı modeliyle, kurumsal servisler üretiyoruz. Ürünlerimizin tamamında, müşteri beklentilerini karşılayan ve her yıl yenilenen konseptlere uygun tasarımlarla trend oluşturan üretimler gerçekleştiriyoruz.  Yüksek kaliteye sahip sektörel ürünlerin, tek noktadan ve direk üreticiden temin edilebilmesi, davet ve organizasyon firmaları için büyük zaman maliyet avantajları oluşturulması,  Caprice Davet Ekipmanları ve Çiçekçilik müşteri ekseninin, artarak büyümesini sağlamıştır.

Her yıl müşteri beklentilerindeki değişimler, davet ve organizasyon firmalarını, daha şık ve özgün tasarımları tercih etmesine yöneltmiştir. Davet ve organizasyonlarda kullanılan ürün çeşitlerinin fazlalığı ve her ürünün onlarca farklı tasarımdan oluşması, üretim, depolama ve stok maliyetleri oluşturmaktadır. Bu durum organizasyon firmalarını, her yıl müşteri beklentilerini karşılayarak yeni tasarım alternatiflerini tek bir noktadan temin edebilecekleri üreticilere yönlendirmiştir.

Yüksek üretim kalitemiz ve sürekli güncellenen tasarımlarımızla, organizasyon firmalarına tüm davet ekipmanlarını tek noktadan temin edebildikleri, kiralama alternatifleri sunarak büyük avantajlar sağlıyoruz. Davet ekipmanlarının kiralama ve satışı, sevkiyat ve kurulum servislerimizle de profesyonel destek hizmetleri sunuyoruz. Caprice Davet Ekipmanları ve Çiçekçilik, Şamdan Çeşitleri, Davet Masaları, Supla Çeşitleri, Vazolar Gelin Yolları, Mumluk Çeşitleri ve Onlarca Farklı Davet ekipmanı ve birbirinden farklı tasarım alternatifleriyle beklentilerinizi, üst düzeyde karşılayacak, garantili servisler üretmeye devam ediyor.

Firma Profili