Gelin Yolu Modelleri

Image

Davet ekipmanları arasında önemli bir yeri olan gelin yolu modellerimizde, her yıl Avrupa ve Amerika’daki yeni tasarımları yakından takip ederek, daha şık ve modern üretimler gerçekleştiririz. Her üretimlerini güncelleyen dinamik yapımızla, gelin yolu modellerimizde müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayan servisler üretiyoruz.

Üretimlerimizde kaliteli malzeme kullanımı, şık tasarımlar ve ekonomik fiyatlarla organizasyon firmalarına büyük avantajlar sunuyoruz. Davet ekipmanlarında gelin yolu modellerinin, davet alanına transferi ve kurulumu ile davet sonrası, paketlenerek tekrar depolarımıza taşınması hizmetlerini de tek noktadan sunuyoruz.

Üretim tecrübe ve kalitesini müşterilerine sunan Caprice Organizasyon, her yıl güncellediği tasarımlar ve piyasa şartlarından daha uygun fiyat politikasıyla mutlu müşteri portföyünü arttırmaya devam ediyor.

Gelin yolu modellerimizi incelemek, kiralama servis avantajlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.